Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Виборні органи

Вищим керівним органом «Облпрофорганізації» є конференція.

Профспілкова конференція формує відповідні виборні органи: обласний комітет, який керує роботою «Облпрофорганізації» між конференціями. Для рішення організаційних та поточних питань обирається президія у складі голови та її членів.

Кількісний склад президії визначає обласний комітет.

Норми представництва та порядок виборів делегатів на конференцію встановлюються обласним комітетом.

Голова «Облпрофорганізації» є делегатом конференцій за посадою.

Рішення про дату скликання та порядок денний оголошується не пізніше ніж за один місяць до конференції.

Конференція «Облпрофорганізації» обирає ревізійну комісію.

Кількісний склад обласного комітету, його структуру встановлює конференція.

Обласному комітету «Облпрофорганізації» надається право додаткового укладання виробничих угод із фахівцями для виконання конкретних програм.

Вибори голови «Облпрофорганізації» проводяться безпосередньо на конференції.

Порядок виборів керівних органів «Облпрофорганізації» та їх керівників, форму голосування (таємне або відкрите) визначає конференція. Обраними вважаються особи, які отримали більше половини голосів осіб, що брали участь у голосуванні.

В разі обрання керівника на конференції він одночасно стає головою обласного комітету та очолює президію.

Вибори керівних органів «Облпрофорганізації», в тому числі голови «Облпрофорганізації» проводяться на конференції один раз в п'ять років.

Рішення про дострокові вибори будь-якого профспілкового органу «Облпрофорганізації» приймається на вимогу не менше як 1\3 членів «Профспілки» «Облпрофорганізації» або за пропозицією вищого профспілкового органу.

Профспілкові збори, засідання обласного комітету «Облпрофорганізації» та його президії - правомочні при участі в них більше половини членів профспілкової організації, членів обласного комітету «Облпрофорганізації», президії, а профспілкова конференція - правомочні при участі в них не менше двох третин делегатів.

Рішення конференції, засідань обласного комітету «Облпрофорганізації», президії приймаються більшістю голосів від кількості присутніх, які брали участь в голосуванні.

Керівники профспілкових органів «Облпрофорганзації», які обираються зборами (конференцією), звільняються від посади тим же органом більшістю голосів учасників зборів, делегатів конференції.

Звільнення від посади голови «Облпрофорганізації» та обласного комітету, обраного конференцією «Облпрофорганізації» вирішується на конференції.

Пленум обласного комітету «Облпрофорганізації» скликається по мірі необхідності, але не рідше одного разу на рік та визначають періодичність засідань президії обласного комітету «Облпрофорганізації» ради голів (не рідше одного разу у квартал).

Обласний комітет «Облпрофорганізації» може створювати постійні і тимчасові комісії, секції, визначає їх функції та повноваження, затверджує Положення про них.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

21.10.21
Дії профспілок після акції протесту
19.10.21
Перемовини представників від Всеукраїнської акції протесту в парламенті
усі новини

Календар подій

Попередні October - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
04050607080910
11121314151617
18
19
20
21
2324
25262728293031

Фотодокументи