Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№5 травень 2010 року

Меморандум підписано
Кожна із Сторін цього Меморандуму гарантує, що сприятиме іншій його Стороні (в межах наданої компетенції) у ефективній реалізації своїх повноважень та вживатиме всіх можливих заходів, спрямованих на забезпечення росту доходів громадян, створенні нових робочих місць, своєчасній та повній виплаті заробітної плати, погашенні існуючих зарплатних боргів та недоїмки до бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, мінімізації негативних наслідків скорочення робочої сили із об’єктивних фінансово-економічних причин, усунення порушень трудових і соціально-економічних прав і гарантій працюючих підприємств, організацій області та здійсненні постійного державного та громадського контролю за їх дотриманням.

Добрі новини
65 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Тих, хто бачив жахіття війни, залишилось уже небагато – вони поволі відходять у кращі світи. Чи все ми зробили для того, щоб полегшити їхнє життя, чи на належному рівні надання медичних послуг ветеранам?

За материнство бажане та безпечне
Здоров’я жінок є однією з найважливіших характеристик розвитку суспільства, оскільки саме стан здоров’я жінок здебільшого обумовлює стан майбутніх поколінь. На сьогодні питання збереження репродуктивного здоров’я, охорони здоров’я жінки та дитини є в Україні пріоритетними. Підвищення народжуваності, забезпечення умов для збереження репродуктивного здоров’я, підтримка сімей з дітьми та посилення соціального захисту материнства і дитинства – такі основні завдання державної реформи в галузі охорони материнства та дитинства.

Cпортивний калейдоскоп
16 травня 2010 року в приміщенні спортивного залу ЛНМУ ім. Данила Галицького відбулася уже традиційна ІІІ обласна спартакіада серед дітей працівників закладів охорони здоров’я Львівської області, організована Молодіжною радою Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та спортивним клубом Львівського національного університету ім. Данила Галицького. 15 травня в спортивному комплексі ЛНУ ім. І.Франка відбулися змагання з шахів 17 квітня в спортивному комплексі ЛНУ „Львівської політехніки” відбувся передостанній вид комплексної спартакіади медичних установ Львівської області – міні-футбол.

ПАМ’ЯТІ ЛЮДИНИ
Не скоро загоїться рана і від великої втрати нашого колеги, людини з великим серцем, завідувача хірургічним відділенням Старосамбірської центральної районної лікарні Баца Миколи Теодоровича, який відійшов у вічність 12 травня 2010 року.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи