Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№4 квітень 2019 року

Звіти і вибори
Усі ми, крокуючи довгою дорогою Великого посту, намагалися ще раз заглибитися і наново відчути божественну таємницю і таїнственну радість нашого служіння. Молитвою і добрими ділами ми утверджувалися у вірі і підготовляли свої серця до зустрічі з Воскреслим Христом.

Зустріч фахівців


добрі новини


Інформаційно
Які переваги БПР? Для лікарів БПР: • свобода у виборі теми, форми навчання; • постійний розвиток, що дозволить бути конкурентноспроможним на ринку праці; • можливість інтегруватись у світову медичну спільноту через відвідування акредитованих міжнародними організаціями заходів БПР в Україні та за її межами; • спрощена процедури атестації. Для пацієнтів: • кваліфікований та компетентний лікар, який кожного року вдосконалює медичні навички та знання. Для провайдерів освітніх послуг: • можливість запропонувати якісно новий рівень освітнього контенту для лікарів; • відсутність монополії на ринку професійного вдосконалення, яку підтримує держава, та розвиток вільної конкуренції.

Президія
Переможці першого конкурсу на здобуття Літературної премії «Призначення» імені Юрія Липи Диплом І ступеня Рудавська-Вовк Любов Володимирівна, лікар Самбірської ЦРЛ, за збірку поезії “У роздумах про головне” Диплом ІІ ступеня Білінчука Богдана Михайловича, лікар-хірург КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» м. Львів, за роман «Львівський кентавр» Диплом ІІІ ступеня Тимошенко Ольга Михайлівна, сестра-господиня Радехівської ЦРЛ., за добірку віршів Заохочувальні дипломи Задорожний Сергій Степанович, лікар-хірург КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня», за збірку поезії «Народжені вільними» Зелена Любов Павлівна, медична сестра лікарської амбулаторії ЗПСМ села Бишків Жовківської ЦРЛ за добірку віршів Кордиш Уляна Миколаївна, викладач Вищого навчального закладу КЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж» за добірку віршів

насамкінець
Проведено заключні три види змагань обласної комплексної Спартакіади з шахів, настільного тенісу та волейболу. У змаганнях з шахів перемогу здобула команда Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, друге місце – Радехівська ЦРЛ, третє місце – Сокальська ЦРЛ. У змаганнях з настільного тенісу перемогу виборола команда Львівського обласного бюро судово – медичної експертизи, друге – місце – Львівський національний медичний університет, третє місце – Стрийська ЦРЛ. У заключному виді змагань, волейболі, у напруженій боротьбі перемогу виборола команда Сокальської ЦРЛ, друге місце здобула команда Львівського онкологічного регіонального лікувально – діагностичного центру, третє місце – Радехівської ЦРЛ.

Спецвипуск


Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи