Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№3 березень 2017 року

Індекс здоров’я.
В прес-конференції взяли участь директор Програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» Вікторія Тимошевська, заступник директора Київського Міжнародного Інституту Соціології Вікторія Захожа, в.о. директора департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак та головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру Андрій Синюта.

Медична реформа. Львів.
Реформування медицини у 2017 році призведе до значних змін: пацієнти самостійно обиратимуть сімейних лікарів та заповнюватимуть декларації, які вноситимуть у спеціальний електронний реєстр. Сімейні лікарі конкуруватимуть за пацієнтів, а найуспішніші зможуть заробляти до 35 тис. грн в місяць. Вони надаватимуть консультації пацієнтам по телефону та скайпу, а також обслуговуватимуть вагітних жінок. Окрім первинної ланки, цьогоріч змін зазнає і екстрена допомога, оскільки швидка приїздитиме не до всіх. Диспетчерська служба визначатиме чи проблема, з якою звернулась людина, є приводом для виїзду швидкої.

Іван Лєта. Звернення медиків Вінниччини.
У таких складних, нестабільних умовах діючі заклади охорони здоров’я втрачають можливість належним чином, якісно та в повному обсязі надавати медичну допомогу; медичний персонал позбавлено мотивації до праці; для пацієнтів безоплатна медична допомога лише декларація.

Лідія Діденко. Експерт з питань реформування медицини.
Разом з читачами дізнаюсь про те, що з бюджету в місяць на практику сімейного лікаря буде виділятися 35 000 грн. Що лікар за ці гроші буде лікувати 2 000 пацієнтів, кожен з яких має обрати свого сімейного лікаря і підписати з ним договір. Зарплата такого лікаря буде становити 11 000 грн – 30% від виділеної суми. Все це обіцяє профільне Міністерство...

Юрій Білий. Престижність праці лікаря.
На сьогодні в основі чинного адміністративно-територіального устрою залишається поділ на райони, а процес створення об’єднаних територіальних громад лише розпочався. Тож існує загроза, що створені поспіхом госпітальні округи не будуть збігатися із майбутнім адміністративним устроєм. На практиці складно буде визначити, на базі центральної районної лікарні якого району створювати лікарню інтенсивного лікування, що може викликати конфлікти між громадами.

Звернення Профспілки до Ольги Богомолець.


Профпанорама
Рекомендації ФПУ. Завдання профспілки в умовах децентралізації.

Калейдоскоп
В рамках продовження партнерської співпраці та досягнутих домовленостей між Університетом ім. Семельвейса, Клінікою анестезіології та інтенсивної терапії у м .Будапешт, Мальтійським Орденом в Угорщині, Угорською спілкою реанімації, 28 лютого 2017 року на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф був проведений одноденний відновний навчальний семінар- тренінг з базової реанімації CPR/BLS та використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора AED.

Офіціоз
Місце і роль профспілки в об'єднаній територіальній громаді

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи