Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№11 листопад 2014 року

Добрі новини
Відтепер у Львові можна пройти якісне медичне обстеження на найновішому обладнанні, аналогів якому немає у західному регіоні. 11 листопада на базі міської комунальної клінічної дитячої лікарні відкрили Центр медичних інновацій Novo.

Інтерв’ю Богдана Чечотки
Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, голова комісії Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Богдан Чечотка розповів «Вголосу» про те, коли добудують перинатальний центр у Львові, де зможуть отримати фізичну та психологічну реабілітацію бійці АТО, про особливості обладнання «швидких» GPS-навігацією та головні проблеми галузі охорони здоров’я на Львівщині.

Житлові субсидії
Кабінет Міністрів України прийняв ряд рішень, які сприяють запровадженню механізмів підтримки соціально незахищених громадян в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. Завдяки таким крокам право на соціальну підтримку держави при сплаті за житлово-комунальні послуги отримують понад 10 млн. сімей. Про це заявила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова під час засідання Кабінету Міністрів України, що відбулося 1 жовтня.

Калейдоскоп
Аналіз причин загибелі військовослужбовців під час ведення бойових дій вказує на те, що значну їх частину можна було б врятувати при своєчасному та якісному наданні домедичної допомоги. Основними причинами смерті 80-90 % таких поранених стали масивна крововтрата та шок.

Офіціоз
Стаття 46 Конституції України. Громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи