Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 9 вересень 2013 року

Вступна кампанія 2013 року- нові досягнення і можливості
Почесною гостею заходу була Міністр охорони здоров’я України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, віце-президент Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я від Європейського регіону, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Раїса Богатирьова. У своїй промові Міністр виголосила сподівання на високий професіоналізм першокурсників, майбутніх медиків, на яких покладається відповідальність за здоров’я нації, та наголосила, що медик – це не просто професія або ремесло, це мистецтво і спосіб життя. Також гостя вручила грамоти і подяки працівникам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Завітайте в "Пролісок
Сьогодні ми завітали в гості у санаторій «Пролісок», один з найбільших та найпопулярніших санаторіїв курорту Моршин, що займає площу понад 14 га, оточених хвойним та дубовим карпатським лісом. Перлиною цього краєвиду є прозоре лісове озеро, яке сріблястим плесом красується поблизу санаторію і вабить у спекотний літній день своєю прохолодою дітей та дорослих. Обладнаний для відпочинку піщаний пляж, купання, риболовля, пляжний волейбол та забави для дітей, катання на човнах та катамаранах не залишить байдужим ані малечу ані їх батьків

На допомогу профактиву
Основною метою внесення змін до діючих Умов оплати праці працівників закладів охоро¬ни здоров'я в процесі реформування галузі є мі¬німізація його негативного впливу на рівень за¬робітної плати працівників таких закладів. Так, реформування галузі охорони здоров'я, в першу чергу, торкнулося первинної медико-санітарної допомоги, швидкої медичної допомоги та сані¬тарно-епідеміологічної служби, що супроводжу¬валося заміною назв закладів та втратою дея¬ких виплат, притаманних зазначеним службам. У зв'язку з цим виникла необхідність унесення змін до спільного наказу Мінсоцполітики та МОЗ «Про впорядкування умов оплати праці праців¬ників закладів охорони здоров'я та установ со¬ціального захисту населення» від 05.10.2005 р. №308/519 (далі — Умови).

Новини ФСС з ТВП


Медицина Радехівщини сьогодні і завтра


Калейдоскоп


Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

19.11.19
Здоров"я нації
15.11.19
Допоможіть врятувати життя
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2019 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
0203
04
05
06
07080910
11
121314
15
1617
18
19
20222324
252627282930 

Фотодокументи