Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 8 серпень 2015 року

З Днем Незалежності
Для щирої посмішки та доброго слова не потрібно чекати слушного моменту, вияв любові не має бути чимось рідкісним сьогодні, адже для зміни вектору душі у бік добра та милосердя потрібні не «переломні моменти», а наша воля та бажання. Мабуть, саме такі постулати міцно закарбувались у свідомості кожного із тих молодих лікарів Львівщини, які брали участь у проекті Ради молодих лікарів Львівщини при Департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з 27 по 31 липня «Мобільна поліклініка у Турківському районі».

Завершується сезон відпочинку
Хочеться сказати, що вдала організація дозвілля дітей, використання активних форм роботи з дітьми, та злагоджена праця всіх працівників оздоровчого санаторію «Скадовськ», високий професіоналізм керівництва, дала можливість кожній дитині по поверненні додому привезти гарний настрій та море позитивних емоцій. Ще раз спасибі всім тим, хто організував відпочинок, зробив його комфортною

Творення дива
Завершився конкурс конкурсу дитячого малюнку та виробів прикладного мистецтва, оголошений Львівською обласною організацією профспілки у травні 2015 року, присвячений професійному святу «День медичного працівника»., Майже 60 експонатів надійшло від дітей на конкурс. В конкурсі прийняли участь діти і внуки працівників закладів охорони здоров'я Львівської області . Усі охочі могли оглянути малюнки при святкуванні Дня медичного працівника або на сайті обласної профспілки, ознайомитися зі світобаченням дітей , їхнім уявленням місії, роботи, функції і місця в суспільному та економічному житті країни,на світлинах – світ дитячої фантазії на дорослу і важливу тему, яка просто вражає. Дитячий погляд на світ позбавлений стереотипів та наперед заданих смислів. Адже лише дитина, здатна по справжньому дивуватися, захоплюватися ним, як уперше побаченим. Саме ця здатність, котра з часом втрачається, і захоплює нас, дорослих, у дітях.

Любіть Україну
В цей рік ми відзначаємо День медичного працівника з тривогою на душі і болем у серці. Українські сини та дочки, герої, патріоти віддають своє життя за наш спокій, свободу, незалежність .На східних кордонах нашої країни іде війна, гинуть люди, проливається кров… Там, там, там… Сини твої Пролили кров свою За правду зоряну… Ми віддаємо шану всім, хто працює в госпіталях, медичних частинах, у каретах швидкої допомоги, а також безпосередньо на лінії фронту, і молимось за тих, кого вже з нами немає...

Лікарняні та декретні: розрахунок по-новому
Затверджено Порядок оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця. Відповідну постанову «Про затвердження Порядку оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця» Кабінет Міністрів прийняв 24 червня 2015 р. Порядок встановлює єдиний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності на весь період такої непрацездатності (за перші п’ять днів та починаючи з шостого дня 50% середньої зарплати для страхового стажу до 3 років; 60% від 3 до 5 років; 70% від 5 до 8 років; 100% понад 8 років).

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи