Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 8 серпень 2012 року

Вітаємо з Днем Незалежності
Профспілка працівників охорони здоров'я України занепокоєна зростаючим невдоволенням серед працівників санепідслужби у зв’язку з проведенням реформування Державної санітарно-епідеміологічної служби України шляхом ліквідації установ і закладів служби та масового скорочення її працівників.

Представляємо колег
Весь колектив ІІ-ї неврології обласного госпіталю інвалідів війни незважаючи на малу зарплату працює самовіддано і з оптимізмом дивиться у майбутнє, адже щодня кожен працівник чує слова подяки, і ні на мить не дозволяє хворим зневіритися у тому, що у ІІ-ї неврології їм буде надано кваліфікована допомога.

У Немирові дбають за пацієнтів
Про підвищення посадових окладів та надбавки для молодших медичних сестер спеціалізованих закладів охорони здоров’я

Калейдоскоп
День медика – 2012 у м.Самборі наскрізь пронизаний світлом, красою душі і таланту його учасників. Режисер-постановник цієї святкової програми намалювала своєрідний портрет мистецького древнього міста Самбора. Свято завершилося спільним виконанням традиційного «Многая літа» на честь медиків та учасників святкової програми.

Офіціоз
Чи можна використати додаткову соціальну відпустку працівникам, які мають дітей, за попередні роки? Чи можна надати додаткову соціальну відпустку працівникам, які мають дітей, якщо одній дитині виповнилося 15 років у січні поточного року? Чи продовжується додаткова соціальна відпустка працівникам, які мають дітей, у зв’язку із святковими чи неробочими днями? Чи виплачується компенсація за невикористані дні додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, у разі звільнення? Які документи необхідно подати для надання додаткової соціальної відпустки одинокій матері?

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи