Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 7 липень 2014 року

У світ широкий
27 червня 2014 р. на Університетській площі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося Свято урочистого випуску лікарів та провізорів.

Пульс профспілки
Відповідно до проекту закону «Про заклади охорони здоров’я та медичне обслуговування» (стаття 12) передбачається, що забезпечення якості медичного обслуговування здійснюється шляхом ліцензування професійної діяльності медичних працівників, ліцензування господарської діяльності у сфері охорони здоров'я, акредитації закладів охорони здоров'я, сертифікації систем управління якістю медичної допомоги в закладах охорони здоров'я та стандартизації медичної допомоги. Ліцензування професійної діяльності лікарів здійснюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, за участі професійних громадських організацій медичних і фармацевтичних працівників. Здійснення професійної діяльності лікарями на території України можливе за умови наявності у них відповідної ліцензії.

Пізнай свій край
Сьогодні, в умовах, коли Україна як держава, як батьківщина, як рідна земля для кожного означає щось своє, особливе - бажання пізнати історію свого народу, пізнати свій край є надважливим. Батьківщину, як і маму не вибирають. Ми народжуємося з особливою любов'ю до неї. І любимо її лише за те, що вона є. Але пізнаємо її все своє життя. Мимоволі виникає питання: що в цій країні є таке, за що варта віддати життя?, Чому вона така бажана для ворогів, чому ціна свободи рідної країни така велика? В чому непоборна сутність українського народу?

Калейдоскоп
21 червня відбулася всеукраїнська медична проща до храму св. Пантелеймона

Офіціоз
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», з 1 липня запроваджується надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи