Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 7-8 липень- серпень

Змінити ставлення лікаря до пацієнта
Які зміни очікують на охорону здоров'я області з його приходом. На який позитив найближчим часом можуть розраховувати пацієнти? Відповіді на ці запитання в інтерв'ю з начальником головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Сергієм Федоренком

Один старт - різний фініш
Охорона здоров’я на пострадянському просторі нині розвивається дещо різними шляхами. Тому й цікаво вивчати досвід того, як справляються наші сусіди з наслідками марнотратної, як нині прийнято вважати, системи Семашка, чи зуміли її адаптувати до сучасних вимог, що залишилося у спадок. І взагалі як там живеться медикам і пацієнтам. Про це — наша розмова з головою Профспілки працівників охорони здоров’я України Вікторією Коваль, яка нещодавно повернулася з відрядження до Білорусі, де вивчала досвід колег у боротьбі за права медиків.

Синдром емоційного вигоряння
Робота лікаря, передусім, грунтується на принципах моралі та етики. Доброта, високі почуття обов'язку й сумління, самовідданість та самопожертва, подвижництво - основи його професійної діяльності. Як справитися з постійним виснаженням, напругою? Про це читайте у публікаціях колег - Наталії Шмілик, магістра психології та Марини Романко, випускниці Європейської школи психотерапевтів.

Добрі новини
У Львові презентували перший західноукраїнський медичний портал. Запуск комп'ютерного томографа. Кардіохірургічний центр отримає нове обладнання.

Валерій Єрмілов. Так платна чи безплатна?
Коштів для земської медицини постійно суттєво не вистачало, але один в основних принципів цієї громадської системи охорони здоров’я – безплатність, не був порушений і земська медицина за весь період її існування продовжувала розвиватись, хоч далеко і не такими темпами, як було бажано. Цей історичний приклад відношення лікарської громади і місцевої влади стосовно платності за медичну допомогу є повчальним і сьогодні.

Актуальні питання екстреної допомоги та медицини катастроф.
Розвинена система надання екстреної медичної допомоги - одна з ознак цивілізованості країни. Крім того, така допомога виконує найважливішу функцію держави, а саме забезпечення права людини на життя.

Захисти себе з профспілкою
6 липня відбувся семінар членів Молодіжної ради Профспілки працівників охорони здоров'я України.

Відпочинок дітей- турбота дорослих
Важливість питання оздоровлення дітей медичних працівників важко переоцінити. Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров'я дітей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. На виконання закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Указу Президента України № 657/2010, зобов'язань Регіональної та Галузевої угод, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення, лікування дітей медичних працівників у 2010 році, Об'єднання профспілок Львівщини вживає невідкладні організаційні та фінансові заходи щодо проведення літнього оздоровлення.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи