Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 6 червень 2021 року

Вітання
День медичного працівника — завжди особливе свято. У цей день (який відзначається у нашій країні у 3-тю неділю червня) завжди хочеться від усього серця подякувати медикам за радість здоров’я і диво життя, яке вони дарують кожному з нас, роблячи це із властивою лише людям цієї професії легкістю і невимушеністю, за якими стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка і потужна інтелектуальна праця і нечувана фізична витривалість, море наукової інформації, яку доводиться щодня пропускати через свій розум, океани людського болю і страждань, які кожен з них щодня переживає у своєму серці. Подякувати за перший подих, який робить новонароджена дитина, за перше слово «мама», яке чують батьки, що вже втратили останню надію мати дитину, за ті декілька хвилин, за які встигає приїхати на допомогу швидка, за уважність і терпіння, з яким вислуховують скарги терапевти і педіатри, за піклування і турботу, якою оточують своїх пацієнтів медичні сестри.

Реабілітація
Поява COVID-19 в світі поставило перед фахівцями різного профілю охорони здоров'я завдання, пов'язані не тільки з швидкою діагностикою та лікуванням, а й наданням якісної медичної допомоги, що включає реабілітаційні заходи після і під час перенесення нової коронавірусної інфекції. Але наслідки можуть бути настільки серйозними, що вимагатимуть ще тижнів та місяців реабілітації, бо новий вірус вражає не лише легені, але і серцево-судинну систему, і систему травлення, і сечову систему, і нервову систему пацієнта! Деякі пацієнти приходять в норму швидко, а для інших коронавірус може стати початком тривалих проблем зі здоров’ям. Вік, стать і супутні хвороби збільшують ризики зі станом здоров’я в майбутньому. А швидкість відновлення залежить від інтенсивності та тривалості проведеного лікування. Людина, котру виписали з лікарні або така, що отримала лікування вдома, ще не є повноцінно здоровою, далі потрібно пройти шлях реабілітації, шлях остаточного одужання

Добрі новини
Враховуючи те, що країна живе в період епідемії , все ж таки медики дотримуючись карантинних вимог, вшанували пам`ять видатних людей. Невелика урочиста частина була підготовлена за участю культорганізатора Сподар М.І де взяли участь наші працівники та їх діти. Із заключним словом виступив генеральний директор КНП "Дрогобицька міська лікарня № 1» ДМР Коцюба Андій Єгорович .

З днем медичної сестри
Шановні медичні сестри! З нагоди Вашого професійного свята - Міжнародного Дня медичної сестри - прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я! Професія медичної сестри - складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Ми цінуємо Вашу невтомну працю, а пацієнти - увагу та турботу. Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. У Міжнародний День медичної сестри щиро бажаємо всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам здоров'я, невичерпної енергії,доброти, любові та справжнього людського щастя!

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи