Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 5 травень 2015 року

Багатий святами травень
Крізь століття на своїх тендітних плечах Ви з честю несете непосильний тягар відповідальності за людські життя, як янголи-охоронці у білих халатах опікуєтесь здоров'ям пацієнтів. Ваші лагідні руки повертають до життя важкохворих і важкопоранених, Ваші добрі усміхнені очі дають надію і вселяють віру у найважчі моменти людського життя.

На розгляді колегії
На розгляд колегії було винесено наступні питання: •Досвід впровадження добровільного медичного страхування •Оптимізація ліжкової мережі закладів охорони здоров’я Львівської області •Реформування фтизіатричної служби у Львівській області •Стан смертності дітей першого року життя.

Реформування
Жодна зі спроб медичних реформ не обходилася без так званої оптимізації галузі, яка по суті оберталася скороченнями мережі та кадрів. Яких втрат очікувати від чергових намірів позбутися «зайвих» ліжок і лікарів?

Санаторій "Карпати" - лідер
Унікальний м’який клімат, надзвичайне чисте повітря, насичене аро-матами лісу, легкими аероіонами та фітонцидами в поєднанні з використанням мінеральної води “Поляна купіль”, джерельної води “Карпатська” сприяють успішному лікуванню хворих з хронічними захворюваннями органів кровообігу (у тому числі з наслідками перенесеного гострого інфаркту міокарда та гострих порушень мозкового кровообігу, нервової системи, вагіт-них з порушенням перебігу вагітності, з акушерською та екстрагенітальною патологією, хворих з наслідками перенесених травм та захворювань органів опору та руху, покращують роботу органів травлення, ендокринної системи, сечовиділення, обміну речовин.

Офіціоз - житлові скбсидії


Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи