Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 5-6 травень-червень

Вітаємо з Днем медпрацівника
Серед них і така вічна і невмируща, як професія лікаря, цілителя, рятівника. Адже люди хворіли чи діставали ушкодження завжди. Хто зна, може колись і зникнуть назавжди хвороби, подолані, наприклад, вже майже повністю: чума, холера та чорна віспа. Але поки що люди з надією і вірою йдуть до лікарів, а лікарі роблять усе можливе, щоб вилікувати, зменшити їхні страждання. Хіба це не шляхетно - допомагати!

З Днем медмчної сестри
Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Жодна спеціальність у світі не пов’язана так близько з людським болем як професія медичної сестри. Вона завжди з хворим, перша готова прийти йому на допомогу, діє завжди з принципів: не нашкодити, зробити добро, вміти працювати та бути відданою як професії, так і пацієнту.

Пісенний конкурс
18 травня 2018 року Львівська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України серед працівників закладів охорони здоров'я Львівської області провела пісенний конкурс української пісні пам’яті Марії Шегедин, першого ректора Львівського інституту медсеcтринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, Кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, людини, яка була знаною в медичній галузі України, шанувала та розуміла всіх і кожного зокрема, внесла значний особистий внесок у розбудову медичної освіти України, жінки - матері, творчої особистості та активної шанувальниці української пісні.

Спорт
12 травня 2018 року в приміщенні спортивного комплексу «Динамо», що біля парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького м.Львова, пройшла чергова дитяча спартакіада серед закладів охорони здоров’я Львівської області, що проводиться Молодіжною радою Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та Спортивним клубом ЛНМУ ім. Данила Галицького. Змагання були приурочені до Дня Матері.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи