Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 4-5 квітень - травень 2021 року

Христос Воскрес!
У 2020 році кількість кадрів у сфері охорони здоров'я в Україні зменшилася на 5%, свідчить інформаційна записка "Вплив COVID-19 на працівників охорони здоров'я в Україні", підготовлена Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Як зазначено в документі, середня зарплата в секторі охорони здоров'я - значно нижча за середню зарплату в Україні, а працівники часто отримують мінімальну зарплату. Тимчасові доплати частково виправили ситуацію для деяких працівників, проте вони викликали занепокоєння через брак гарантій оплати праці, прозорості, підзвітності, різної винагороди за працю рівної цінності, подальшого посилення гендерного розриву в оплаті праці, йдеться в дослідженні.

Думки навколо медичного об"єднання
Колектив КНП «МДКЛ м.Львова» звертається до Вас з проханням розглянути відкритий лист колективу лікарні щодо нашої позиції до приєднання в «Клінічне медичне територіальне об’єднання імені Святого Пантелеймона» Позиція КНП «Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова» В конвенції 00Н про права дитини вказується на те, що Діти мають право на особливе піклування та допомогу, в тому числі і на медичну. У місті Львові впродовж останніх десятиліть питання надання адекватної допомоги дитинству завжди було в пріоритеті, як щодо матеріального забезпечення, так і до якості надання медичної допомоги. Створена більше як ЗО років тому міська дитяча клінічна лікарня була форпостом надання медичної допомоги дітям м. Львова та області. За цей час колектив лікарні у тісній співпраці з кафедрами Львівського національного медичного університету досягнув вагомих успіхів, зокрема і у загальнонаціональних рейтингах.

Звернення Профспілки


Інтерв"ю з Володимиром Зубом
Інтерв'ю з колишнім керівником управління охорони здоров'я Львівської'міської ради, а нині викладачем факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Володимиром ЗУБОМ. Декотрі питання стосуються ситуації, яка склалася із реорганізацією львівських лікарень.

Борис Кузьмінов про вакцинацію
Актуальні питання вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19 В Україні 24 лютого стартувала вакцинація проти коронавірусної інфекції COVID-19. Сформовані пріоритетні групи, які мають високій ризик захворювання на коронавірусну інфекції і підлягають вакцинації в першу чергу – це медичні працівники. Багатьох з них, хвилюють питання: чи доцільно робити щеплення вакциною Oxford-AstraZeneca індійського виробництва, які побічні ефекти можуть виникнути при вакцинації?, чи можливо захворіти після щеплення і як довго буде тривати імунітет?, що є протипоказами для щеплення? і нарешті, коли епідемія піде на спад?

Калейдоскоп
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР». У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Офіціоз
Атестації у 2021 році: основні зміни МОЗ відновлює атестації лікарів, провізорів, фармацевтів, професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я та молодших спеціалістів з медичною освітою. 15 березня 2021 року за № 319/35941 у Міністерстві юстиції України було зареєстровано наказ МОЗ від 19.01.2021 року № 74 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України». Станом на сьогодні наказ направлено для публікації в офіційних джерелах, одразу після якої він набере чинності.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи