Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 3 березень 2016 року

Герої не вмирають
Два роки вже, а наче свіжий біль Від спогадів, що в думці виринають Низький уклін, Вам хлопці до землі , І слава Вам! Герої не вмирають!

Децентралізація
В рамках надання організаційно-методичної допомоги, а також з метою узагальнення проблемних моментів, що виникають у діяльності медичних закладів ОТГ, 01 березня 2016 року здійснено виїзд у Новокалинівську та Дублінську територіальні громади (Самбірський район) робочої групи ДОЗ ЛОДА, до якої увійшли заступник директора департаменту Орест Середа (голова комісії), спеціалісти департаменту Олександр Малоїд та Вячеслав Верес, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА з розвитку сімейної медицини Борис Лемішко, головні лікарі Старосамбірської та Самбірської центральних районних лікарень Юрій Войтів та Степан Скірин, голова Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Юрій Білий, а юристи організації Андрій Олійник та Ігор Баєв.

Розмежування повноважень
Одним із наріжних каменів спотикань між районом та ОТГ стала необхідність врегульовувати між собою міжбюджетні відносини стосовно фінансування вторинної медичної допомоги мешканцям громади. З однієї сторони, видатки на вторинну допомогу були включені у сукупну медичну субвенцію ОТГ, без визначення конкретної якоїсь частини, тобто без розподілу сум за видами медичної допомоги. З іншої сторони, ОТГ, як правило, не в змозі надавати своїм мешканцям медичну допомогу вторинного рівня в силу відсутності відповідних закладів та спеціалістів. Законом це не заборонено, але утримувати заклади вторинного рівня новоутвореними громадами з економічної точки зору не доцільно, насамперед, через недостатність матеріально-технічних, кадрових та фінансових ресурсів. В цьому випадку ради повинні укладати між собою договір, в якому закріплюються основні принципи перерахування чи повернення коштів на вторинну допомогу. А будь-яка угода завжди базується на волі двох сторін, тобто має бути результатом домовленостей та компромісу між громадами ОТГ та району. Як показує практика, вирішити це питання таким чином, щоби в повній мірі були задоволені потреби і центральної районної лікарні, і медичного закладу ОТГ, є доволі не просто.

Калейдоскоп
ВІдбулась першість медиків Львівщини з гирьового спорту. Змагання відбувалисчя в 3 вагових категоріях і 2-х вікових. Перемогу здобули Петро Панчишин (5 комун міск. клін. п-ка), Андрій Луговськой (НРЦ "Джерело")- Ігор Длугош (ЛНМУ), Олег Сас (ЛОЛФД), Юрій Нанівський (4 стомат п-ка), (Іванків Данило, ЛОКЛ). ЛОЛФД- Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер. ЛДОРЛДЦ - Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

Офіціоз
З 1 січня 2016 року набрали чинності Закони України «Про державний бюджет України на 2016 рік» (від 25. 12. 2015 № 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (від 24.12.2015 № 909), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911), якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у поточному році.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи