Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 2 лютий 2016 року

Звіт Департаменту за 2016 рік
У звіті директор Департаменту ОЗ ЛОДА Богдан Чечотка позитивно відзначив організаційну роботу Департаменту у 2015 році та окреслив стратегічні напрямки на 2016 рік, зокрема: • ефективне використання ресурсів, оптимізація мережі стаціонарів; • забезпечення доступної медичної допомоги на догоспітальному етапі; • організація медичного супроводу учасників АТО; • охорона здоров᾽я матерів і дітей; • громадський контроль за діяльністю сфери охорони здоров᾽я.

Соціальні стандарти у 2016 році
В останній день 2015 року Президент України підписав головний кошторис держави на 2016 рік, що одразу ж був офіційно оприлюднений. Серед іншого, він визначає і соціальні стандарти, до яких наразі прикута увага і бухгалтерів, і пересічних українців. Розглянемо, які соціальні норми встановила держава, як вплинуть вони на соціальні виплати, а також як зміниться податкове навантаження на заробітну плату 2016 року

Заступник міністра про роботу МОЗ
Початковий запит МОЗу до Міністерства фінансів на річне фінансування всіх центральних програм із закупівлі ліків був 8 млрд гривень. Виходячи з наявних ресурсів, у проекті бюджету закладено близько 4 млрд. Наразі ми разом працюємо над пошуком додаткових ресурсів, і оптимізуватимемо власні, щоб збільшити фінансування закупівель лікарських засобів. Порівняно з 2015-тим, бюджет на 2016 рік зменшили у частині регіональних субвенцій приблизно на 2,5 млрд гривень.

Чек-ліст реформ
Сімейні лікарі – це правильно і добре, але в окремо взятому селі, де лікар знає все і про всіх. У місті все так звужувати неправильно. Сімейна медицина – один з елементів первинної медико-санітарної допомоги. Тут мають значення як лікарі загальної практики, так і педіатри, а також сімейні лікарі. Варто зазначити, що одним з елементів недовіри до реформи системи охорони здоров’я стало нівелювання ролі і функції педіатрів на первинній ланці.

Михайло ГИЧКА : "МИ, БОЙКИ - СИЛЬНІ ДУХОМ.
Різдвяні свята майже для усіх – це домашній затишок, коляда, вертепи та забави. Проте вже другий рік наші військові та справжні патріоти України зустрічають народження Христа в окопах, зі зброєю в руках, на лінії вогню… Подарувати радість та відчути дух Різдва захисникам вже вдруге допомогли львівські волонтери. 20 тонн найнеобхіднішого, а ще колоритний вертеп прибув до наших хлопців на схід у перші дні після Різдва. Про цю поїздку на передову ми поспілкувались із заслуженим лікарем України, депутатом Львівської обласної ради Михайлом Гичкою.

Калейдоскоп
Начальник клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України у місті Львові полковник медичної служби Андрій Іващенко відзначив, що такі міжнародні та міжвідомчі конференції із залученням професорсько-викладацького складу цивільних лікувальних закладів дають змогу високо тримати рівень підготовки як медиків, так і безпосередньо самих військовослужбовців. За словами військових, такі навчання їм конче потрібні, бо окрім медичних знань, вони отримують навички взаємодії в екстрених ситуаціях.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи