Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 12 грудень 2020року № 1 січень 2021 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!
8 грудня відбувся VIII З’їзд Профспілки працівників охорони здоров’я України Захід проходив у режимі відеоконференції. Було заслухано доповідь Голови Профспілки Вікторії Коваль «Про роботу ЦК Профспілки з грудня 2015 року по грудень 2020 року». Відмічалося, що звітний період ознаменувався складними суспільно-політичними трансформаціями в державі, нестабільною економічною ситуацією, неузгодженими, безсистемними реформами, які впроваджуються із грубим порушенням Конституції України та законодавства України; відсутністю професійного менеджменту та ефективного соціального діалогу на галузевому рівні, як дієвого механізму врегулювання розбіжностей сторін; катастрофічним недофінансуванням закладів охорони здоров’я, наслідком якого стало закриття закладів, скорочення працівників, порушення строків виплати заробітної плати, зниження рівня гарантій в оплаті праці та соціального захисту медичних працівників комунальних закладів та підприємств охорони здоров’я.

Депутати-медики


Медсестринство
"Хочу подякувати вам за важку працю. Дуже приємно знаходитися в колективі і бачити, як горять ваші очі. Як ви віддаєте себе повністю справі, яку любите. Віддаєте частинку свого серця людям, допомагаючи їм. Цей рік - рік медсестринства - припав на пандемію коронавірусу. Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що багато років мало уваги приділяли медичним працівникам. Цей рік змусив кожного з нас по-іншому оцінити вашу працю, зрозуміти її значимість. Усе починається з медичних сестер. Саме ви приходите першими на допомогу, робите уколи, даєте таблетки. Саме на вас тримається медична система", - наголосив під час відкриття голова Львівської ОДА Максим Козицький.

АКТУАЛЬНО
3 грудня, під стінами Львівської ОДА відбулася акція протесту Об’єднання профспілок Львівщини. Аналогічні акції відбулися у різних містах України, наймасовіший протест пройшов в «Урядовому кварталі». Усе через розгляд у ВРУ низки законопроєктів, ініційованих Урядом та окремими народними депутатами, що продовжують політику наступу і звуження прав працівників і профспілок, а також неврахування пропозиції профспілок у проєкті Державного Бюджету на 2021 рік, зокрема щодо підвищення заробітної плати та державних соціальних гарантій, недофінансування галузей економіки і бюджетної сфери, особливо це стосується медиків та освітян.

Актуальні новини
Профспілка працівників охорони здоров’я України заявляє, що підготовлений Кабінетом Міністрів України до другого читання проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік” (реєстр. № 4000 від 14.09.2020, далі - проект Держбюджету) є неприйнятним для галузі охорони здоров'я та її працівників, оскільки несе прямі загрози остаточної руйнації системи охорони здоров'я, низького рівня оплати праці та соціального захисту медпрацівників.

Звіт про роботу
14 грудня у форматі zoom відбувся публічний звіт управління охорони здоров’я Львівської міської ради за 2020 рік. Керівниця управління Наталія Літвінська розповіла про закупівлю медичного обладнання, ремонти і реконструкції у міських медичних закладах, про нові відділення, сервіси і програми, а також протиепідемічні заходи, на які цього року скеровано максимальні зусилля. «Цього року ми зробили в медичній галузі чимало, особливо багато зусиль скеровано на протиепідемічні заходи. Усі показники, які ми зараз презентуємо, це станом на кінець жовтня-початок грудня. А всі показники, які характеризують стан здоров’я населення, традиційно будуть в лютому наступного року. Дякую усім, хто забезпечував роботу медичної галузі впродовж цього непростого періоду, усім благодійникам і доброчинцям, які допомагали. Особливо хочу подякувати усім медичним працівникам, які сьогодні стоять на передовій і надають допомогу кожен день, незважаючи ні на що», - зазначила Наталія Літвінська, керівниця управління охорони здоров’я ЛМР.

Калейдоскоп
У межах заходу були урочисто відзначені та нагороджені орденом «Науковець року – 2020». Почесною грамотою за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України та Книгою Пошани нагороджений представник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1, доктор медичних наук, професор Орест Абрагамович.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи