Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 12 грудень 2014 року

З НОВИМ РОКОМ!
Відходить в історію непростий 2014 рік. Рік, що минає, хоч і приніс розруху, болісні зміни, та все ж поклав початок новому відліку часу, збагатив нас новим досвідом, відкрив правду. Тож хочеться, щоб у нашій пам’яті він залишив і гарні події, і радісні моменти, і досягнення, і здобутки. Бажаю у новому році всім здоров’я, щастя, сили, нснаги, радості, достатку, надії та віри в себе і найближчих друзів! Миру всім і порозуміння між людьми!

Медики Старосамбірщини - воїнам АТО.
Вже за дегустацією фронтового борщу головний лікар Старосамбірської ЦРЛ Юрій Войтів ділився планами щодо подальшої організації цієї доброї справи. Зокрема, розповів, що вже зголосилися взяти участь у проекті керівники фермерських господарств району Богдан Савка, депутат районної ради, та Марія Князь. Продумано й схему, як все відбуватиметься. По кущах буде організовуватися сушіння овочів, а у Стрілківському харчоблоці їх фасуватимуть.

Медицина Грузії
Автор грузинських реформ Каха Бендукідзе зізнається, що реформу охорони здоров'я обдумував набагато довше за інші, бо вона стосується практично всіх. А долучився він до цієї сфери через випадок з особистого життя. У 2005 році, коли Бендукідзе очолював Міністерство з координації економічних реформ, під час однієї з нарад йому зателефонувала сестра й повідомила, що їхню матір забрали у лікарню через проблеми з серцем. Він запропонував колегам зробити перерву хвилин на 40, а сам поїхав у лікарню з'ясувати, що з матір’ю. Бендукідзе, який значну частину свого життя прожив за межами Грузії, був вражений тим, що їхати до лікарні довелося повз купи зі сміттям, а сама вона виявилася страшною напівзруйнованою будівлею. З мамою все було гаразд, але, повернувшись на нараду, Бендукідзе заявив колегам, що «так жити не можна».

Калейдоскоп
Наприкінці листопада 2014 р. найкращі команди ветеранів-медиків Львівщини за коловою системою виборювали звання найкращої команди турніру.

Офіціоз
За наполяганням Профспілки Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство соціальної політики України звернулися до керівників органів державної служби зайнятості, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, закладів сфери охорони здоров’я з вимогою здійснення невідкладних та скоординованих дій для забезпечення працевлаштування лікарів та інших медичних працівників, які переселилися із зони проведення АТО, і звертаються у пошуках роботи та не мають можливості надати відповідні документи для оформлення трудових відносин (картку платника податків, трудову книжку, диплом про освіту, медичну книжку, посвідчення щодо наявності кваліфікаційної категорії, сертифікат лікаря-спеціаліста та інші).

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи