Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 12-1 грудень 2010-січень 2011

Щасливих Вам Новорічних та Різдвяних свят!


На продовження теми
Профілантика синдрому емоційного вигоряння: пізнай себе. Медики скаржаться на те, що мало емпіричних досліджень даного синдрому, які можна було б брати до уваги в умовах їх складної праці. Колегія: Перспективи на майбутнє. Наталія Шмілик, магістр психології

Спільний пленум - плани на перспективу.
Відбувся другий об'єднаний пленум Львівської та Закарпатської організацій профспілки працівників охорони здоров'я України

Нове у законодавстві
Оподаткування доходів профспілки. Завдяки наполегливій роботі ФПУ вдалося вирішити низку проблем в оподаткуцванні профспілкових витрат. Позитивні зміни, закладені проектом Трудового кодексу. Безпереечно, проект Трудового кодексу не є бездоганним. Проте певні недоліки не повинні стояти на завадіреформування трудового законодавства.

Норми тривалості робочого часу на 2011 рік
Кодексом законів про працю визначено норми тривалості робочого часу на 2011 рік, зазначено за яких умов і для кого встановлено скорочена тривалість робочого часу та подано перелік святкових і неробочих днів.

Слово про колег.
Колектив травматологічного відділення, незважаючи на малу зарплатню, брак уваги зі сторони держави, працює самовіддано і з оптимізмом дивиться у майбутнє. Нова якість охорони материнства. На базі львівського обласного перинатального центру буде створено сучасний заклад охорони здоров'я.

Медичний калейдоскоп
Львівському шкірно-венерологічному диспансеру № 2 - 55 років. З ювілеєм! Щоб урятувати людське життя. Людмила Гера, лікар-методист Львівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Калейдоскоп
Мандруємо Україною. Наталія Багрило. голова первинної профспілкової організації Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру. Cпартаку- 75. Вітаємо ювілярів.

Офіціоз
Всеукраїнський тиждень права, який щорічно проходить в Україні, цього року пройшов з 6 по 10 грудня. У межах даного заходу, МОЗ спільно з ВГО "Фундація медичного права та біоетики УкраїниЙ, вирішили привернути увагу громадськості до проблем прав людини.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

19.11.19
Здоров"я нації
15.11.19
Допоможіть врятувати життя
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2019 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
0203
04
05
06
07080910
11
121314
15
1617
18
19
20222324
252627282930 

Фотодокументи