Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 11-12 листопад-грудень 2011 року

Визнані репрезентативними
Львівська обласна організація професійної спілок пройшла процедуру на відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні та рішенням Відділення Національної служби посередництва і примирення у Львівській області від 25 листопада 2011 року визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на обласному рівні для участі у колективних переговорах з укладання Регіональної і галузевих територіальних угод та делегування представників до обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Юрій Кулик: Актуальне інтерв’ю
- Ми будемо все робити для того, щоб авторитет ФПУ зростав. А він і сьогодні, між іншим, на міжнародній арені солідний. Федерацію за кордоном поважають. Вона є членом Міжнародної конфедерації профспілок, яка об'єднує організації понад 200 країн, Європейської конфедерації, Загальної конфедерації профспілок і ряду інших авторитетних міжнародних профспілкових об'єднань.

Позиція профспілки
З урахуванням вищевикладеного просимо Вас, шановний Миколо Яновичу, дати доручення щодо вилучення п.14 із постанови Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року №530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян».

Консультації
Дуже часто на практиці в закладах охорони здоров’я зустрічається таке формулювання як «надати чи зняти сумісництво», що є не лише неправильним з юридичної точки зору, але й не відповідає правовій природі трудового договору та чинному законодавству. У зв’язку з цим, оформлення сумісництва повинно проводитися наказом, в якому зазначається про прийняття (звільнення) працівника на роботу за сумісництвом.

Дитяче оздоровлення - річ надважлива
Одним з завдань профспілкових організацій є здійснення комплексу заходів, спрямованих на організацію позашкільного обслуговування дітей спілчан. І першочерговим тут постає організація оздоровлення та відпочинку дітей і підлітківю

Добрі новини
Львівська міська лікарня швидкої медичної допомоги (ЛМЛШМД) отримала нове медичне обладнання на 99 тис. 542 доларів. Фінансування надійшло в рамках грантової допомоги від уряду Японії за проектом «Кусаноне», – повідомила сьогодні, 28 листопада, під час брифінгу завідувач приймальним відділенням Лікарні швидкої медичної допомоги Ірина Мельник.

У центрі уваги


Калейдоскоп


Профспілкова адвокатура. Матеріальна відповідальність.
Одним з видів матеріальної відповідальності, що виникає у сфері трудових відносин є матеріальна відповідальність.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи