Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 10 жовтень 2016 року

Конструктивний діалог
Варто зазначити, що Львівщина стала першим регіоном в Україні, де у співпраці з американськими лікарями з 2012 року реалізується пілотний проект спрямований на зменшення опікової травми серед дітей віком до 5 років. Так, за словами голови профільного Комітету парламенту, народного депутата, радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець, кількість зареєстрованих у медичних закладах пацієнтів із опіковими травмами у Львівській області є найменшою в Україні.

Перемоги і проблеми фтизіоцентру
КУ ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», заснований у 1975 році, як головна установа з надання фтизіатричної, пульмонологічної, діагностичної та торокальної хірургічної допомоги населенню Львівської області. Лікувальний центр розрахований на 675 ліжок, із них 525 фтизіатричних. Заклад складається із 16 клінічних підрозділів, 8 параклінічних підрозділів, господарської частини.

Конфлікт
Кабінетом Міністрів України 26.05.2016 Профспілка звернулася до Кабінету Міністрів України з вимогами соціально-економічного характеру, сформованими на засіданні Президії Профспілки, яке відбулося 19.05.2016. На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І. від 10.06.2016 №20667/1/1-16 звернення Профспілки надіслано до Міністерства охорони здоров’я України для розгляду. Враховуючи, що жодна з висунутих Профспілкою вимог не була виконана, 16.09.2016 Президією Профспілки, відповідно до положень статті 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» прийнято рішення про незгоду з діями Кабінету Міністрів України щодо розгляду вимог Профспілки, викладених у зверненні від 26.05.2016 р. та про виникнення у зв’язку з цим колективного трудового спору (конфлікту) між Професійною спілкою працівників охорони здоров’я України та Кабінетом Міністрів України.

Соціальний захист
Стосовно права родичів, які фактично доглядають за дитиною, на відпустку для догляду за нею до досягнення трирічного віку Відповідно до частини першої статті 18 Закону України „Про відпустки” (далі – Закон) після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, та одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів (частина сьома статті 179 КЗпП, частина третя статті 18 Закону).

День лікаря
Говорити про медицину, як про галузь народного господарства, не хочеться. Це не зовсім правильно. Медицина - це не господарство. Це - життя, здоров'я, хвороба, смерть. Пройти шлях дорогою в життя без допомоги провідника, напевно, не можна. Чиїсь руки допомагають дитині прийти на цей світ. Коли хвороба, тривога, біль - знову потрібна поміч того, хто може, вміє, хоче допомогти. Смерть... Всі розуміють, що де є початок, там є і кінець, що кожне життя веде до смерті, але змиритися з цим, прийняти, як закономірне продовження життя в іншій формі - ой, як важко, і знову найчастіше це має зробити хтось, той, хто мусить визнати власну безпомічність перед Божим замислом і взяти на себе місію озвучувати крапку там, де було багато надій, мрій, сподівань...Життя - драма, написана не нами, у ній нам визначено кожному своє місце і роль.

Калейдоскоп
9-11 вересня на території спортивно-оздоровчого табору «Медик» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбувся розширений тематичний семінар з нагоди відзначення в Україні Дня фізичної культури та спорту. Традиційний семінар був організований спортивним клубом ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України .

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

27.09.21
З 23 вересня Україна перейшла у жовту зону карантину
27.09.21
Оновлення системи збору інформації про заборгованість з виплати зарплати – один з механізмів отримання оперативних і достовірних даних
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27
282930 

Фотодокументи