Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 1 січень 2020 року. Спецвипуск

Всеукраїнське віче
16 січня до Києва на Профспілкове віче з’їхались представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій з усієї України, яких делегували 7 млн. членів професійних спілок. Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ.

Хвиля гніву
Головою ФПУ Григорієм Осовим було наголошено, що профспілки, попри ствердження окремих можновладців та чиновників, не проти реформ, зокрема, у сфері праці. А навпаки, - вдосконаленням системи трудових відносин в Україні профспілки разом з фахівцями в сфері трудового права та в дусі соціального партнерства займаються вже не один десяток років поспіль. Тому, ми впевнені: трудове законодавство потребує подальшого розвитку, але не знищення всього, що вже було напрацьовано і досягнуто нашою країною, зокрема, за роки незалежності.

Президія профспілки
Об’єднання профспілок Львівщини, його членські організації, первинні профспілкові організації підприємств, установ, організацій області, які об’єднують понад 300 тисяч членів профспілок, стурбовані ситуацією, що склалася з можливим його прийняттям Верховною Радою України та інших законопроектів, прийняття яких повністю знищить соціально-правову і трудову складову держави. Вважаємо вказаний законопроект антинародним, антиконституційним, таким, що спрямований на звуження трудових прав працівників та порушення прав профспілок і свідчить про втручання органів влади в статутну діяльність профспілок.

Підтримка колег
Європейські профспілки закликають владу України розпочати діалог із профспілками у процесі прийняття законодавства. Працівники громадського обслуговування Європи стурбовані наслідками прийняття нового трудового законодавства для трудящих України.

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.09.21
Стартував перший медсестринський форум
21.09.21
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКИ
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15
16171819
20
21
22
23
242526
27282930 

Фотодокументи