Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Спортивний калейдоскоп

Бадмінтон

Вже традиційними стали спартакіади  працівників охорони здоров я України серед лікувально-профілактичних закладів області. Спартакіада проходила з таких видів спорту : бадмінтон, волейбол, міні – футбол  та настільний теніс. Спартакіада розпочалася з бадмінтону і з самої першої зустрічі лідерство захопила збірна команда ЛНМУ ім. Данила Галицького. За підсумками змагань перше місце посіла команда ЛНМУ ( гол. профкому Григорій Корнієнко ), друге місце посіла команда Дрогобицької міської профспілкової організації (гол. профкому Катерина Шмигельська ), третє місце посіла команда Медичного центру «Життя» .

Міні – футбол

Цей вид спорту у нашій спартакіаді завжди був цікавим для всіх закладів.На полі зустрічалося десять команд, вони показали високий рівень аматорської гри. Емоції  та азарт та захоплююча боротьба панували на спортивному майданчику.  Спортсмени показали спортивний дух, взаємоповагу і товариське ставлення до суперника.
Переможцями змагань стала вперше команда ОХМАТдиту (гол. профкому Любов Харітонова ), друге місце зайняла команда 4 -ої стоматологічної поліклініки (представник команди Василь Холод), третіми стали команда Дрогобицької міської профспілкової організації (гол. профкому Катерина Шмигельська).
Зустрічі  відбулися у спортивному комплексі НУ “ Львівська Політехніка”, подяка за допомогу у суддівстві  викладачам кафедри фіз. виховання і спорту.

Волейбол      

Ще одним з цікавих командних видів спорту є волейбол, який проходив на базі ЛНМУ. Команду ЛНМУ представляли ветерани волейболу, які по підсумках змагань посіли перше місце представник команди Іван Рибчич), друге місце посіла дружня команда Стрийської ЦРЛ ( гол.профкому Ольга Крута), третє місце – команда Радехівської ЦРЛ  (гол.профкому Надія Царук)

Настільний теніс

В останню суботу квітня на спортивній базі «Львівська Політехніка» відбулися змагання з настільного тенісу. Це один із складних (технічно) видів спорту. Але не зважаючи на це спортсмени медики показали свою професійність. Особливу майстерність показала збірна команда медичного центру «Життя», яка і посіла перше місце, в дуже напруженій боротьбі змагалися команди Дрогобича та Медичного університету, в результаті вищу майстерність показала команда м. Дрогобича  і третє місце посіла команда ЛНМУ.
По результатах проведених змагань ми побачили знижену активність наших лікувально – профілактичних закладів в участі у змаганнях, може це пов’язано з кризою але ми знаємо, що з нею треба боротися на спортивних майданчиках та на відпочинку.

Хочемо додатково повідомити, що 23 травня нас чекають «Дитячі старти», початок змагань об 11.00 год. На спортивній базі «Львівська політехніка» (Стрийський парк). Запрошуємо зробити нашим дітям веселий настрій.

 

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

31.01.23
Вийшов січневимй номер газети "Інформайійний бюлетеню "За медичні права"
13.01.23
Опубліковано постанову про Програму медичних гарантій на 2023 р.
усі новини

Календар подій

Попередні February - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01020304
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Фотодокументи