Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

31.05.2021

Папа Римський зазначив визначну роль профспілок

Виступаючи на засіданні Конфедерації профспілок Італії, глава Римо-католицької церкви Папа_Франциск зазначив роль профспілок у представленні інтересів найманих працівників і соціально незахищених громадян.


На думку понтифіка, профспілки - «пророчі інститути», що дають голос тим, у кого його немає, а також «засуджують тих, хто продає нужденних за пару сандалій, викривають могутніх, що топчуть права найбільш вразливих працівників» (як в книзі Амоса).

У той же час, Франциск вважає, що в розвинених капіталістичних суспільствах профспілка ризикує втратити свій пророчий характер і стати занадто схожою на інститути, які вона покликана критикувати. «Капіталізм нашого часу не розуміє цінності профспілки, тому що він забув про соціальну природу економіки і бізнесу», - наводить слова понтифіка інформаційне агентство Regnum. У своїй промові Папа Римський негативно висловився про ідею «чисто ринкової економіки». Він звернув увагу на те, що соціальна ринкова економіка може збалансувати цілі бізнесу з турботою про тих, хто знаходиться «поза стінами промисловості», тих, хто не може працювати через фізичну неміч, і про тих, хто не має права на працю.

Глава Римо-католицької церкви не вперше підтримує ідею соціальної_справедливості. Так, виступаючи під час ранкової меси в кінці лютого, Франциск засудив католиків, які, вважаючи себе глибоко віруючими людьми, живучи не по-християнськи «Вони кажуть: я дуже віруючий, я завжди ходжу на месу, я перебуваю в такій-то асоціації. Але їм варто було ще й визнати: я живу не по-християнськи, я не плачу своїм працівникам гідну зарплату, я експлуатую людей, я займаюся брудними справами, я відмивав гроші, я веду подвійне життя », - заявив тоді понтифік.

Федерація профспілок України  Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

14.09.21
Зміни до постанови № 1236
10.09.21
Парламентський Комітет з питань інтеграції до ЄС не підтримав одіозний антитрудовий законопроект
усі новини

Календар подій

Попередні September - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
01
02
03
0405
06
07
08
09
10
1112
13
14
15161718
20212223242526
27282930 

Фотодокументи