Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

29.05.2024

Презентація книги

28.05.2024 р. в Залі літературної слави Львівської обласної організації Національної спілки письменників України відбулась презентація книги Тетяни ЯРЕМЧУК «Прощання з фіялками».

Тетяна ЯРЕМЧУК співпрацює з Львівською обласною організацією професійної спіл­ки працівників охорони здоров’я України із 2002 року як редактор медичного бюлетеня «За медичні права». Її повість «Прощання з фіялками» вже дістала заслужене визнання на літературних конкурсах в Україні, зокрема, перемогла на всеукраїнському конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича, також була удостоєна нагород на конкурсах ім. Леся Мартовича, Василя Стефаника. Слід зазначити, що Тетяна ЯРЕМЧУК відома багатьом і як авторка дитячих книжок.

У своєму творі авторка порушує важливі життєві питання: як і чому розпочинаються війни, як вижити людині у надскладних ситуаціях, чому існує зло і як його побороти та багато інших. У книзі можна знайти змістовні відповіді на ці запитання.   Книга не залишає байдужим нікого, про що засвідчили виступи присутніх під час обговорення. Достатньо змістовними слід визнати виступи Ігоря  Держка  -.завідувача  кафедри філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктора філософських наук, професора, Олександра  Дяка  -голови  Львівської обласної організації Національної спілки письменників України, Оксани  Лозової  - письменниці , автора  багатьох популярних пісень,  Зино́вія  Суходу́ба  — українського  письменника , публіциста,  Заслуженого журналіста України та інших  майстрів  художнього слова  .

Зустріч була наповнена незабутніми враженнями та емоціями

Бажаємо п. Тетяні   невичерпного творчого натхнення, вдячних читачів та нових літературних шедеврів! Хай кожне Ваше слово буде сповнене мудрості, краси та добра!

 

 Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

20.06.24
Львівський медуніверситет відкриває нові спеціальності
20.06.24
Пенсійний фонд України інформує щодо алгоритму здійснення виплати за листком непрацездатно
усі новини

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
030405
06
07
0809
10
111213141516
17
18
19
20
2223
24252627282930

Фотодокументи