15.05.2024
В І Т А Є М О !
15 травня 2024 р відбувся конкурс на заміщення посади директора КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня». Одноголосним рішенням конкурсна комісія Львівської обласної ради рекомендувала на цю посаду Сергія Федоренко.
Щиро вітаємо Сергія Мирославовича з перемогою в конкурсі.
Впевнені, що його досвід роботи у сфері організації медичного управління, адміністрування та оперативного управління закладом охорони здоров’я допоможе подальшому розвитку інфекційної клінічної лікарні як сучасного, провідного закладу охорони здоров’я європейського рівня..
Бажаємо успіхів та сподіваємось на плідну співпрацю.
|