Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Молодіжна сторінка

Виступ голови обласного комітету Юрія Білого
Молодь завжди займала особливе місце в збереженні і примноженні традицій, культурно-духовних цінностей, спадкоємності поколінь. Ця соціальна група не живе у вакуумі і не є системою, що самостійно розвивається.

Виступ голови молодіжної ради Андрія Варави
Актуальність проведення мо­лодіжного форуму, на мій погляд, визначається відповідями на два головних питання: – чи бачить молодь своє місце в профспілці? – наскільки молодіжна політика є пріоритетним напрямком проф­спілкової роботи?

Концепція Молодіжної політики Професійної спілки працівників охорони здоров’я України
Концепція молодіжної політики Професійної спілки працівників охорони здоров’я України (надалі - Концепція) розроблена у відповідності до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Статуту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України з метою формування поглядів на цілі, завдання, принципи та основні напрямки забезпечення молодіжної політики

Фінансування молодіжної політики
Перший Всеукраїнський Молодіжний форум – непересічна подія, яка не може нас не хвилювати, і ми не маємо права відкрито не висловити свою позицію щодо актуальних питань молодіжної політики професійної спілки працівників охорони здоров’я України. Зокрема, з питань фінансового забезпечення молодіжної політики профспілки. З виступу завідувача фінансовим відділом Олександри Шкільної.

Кадровий резерв профспілки
Аналіз статистичних даних свідчить, що тенденція скорочення чисельності членів профспілки залишається актуальною і вимагає від профспілкових організацій посилення роботи на всіх її рівнях. Особливу увагу у врегулюванні даної ситуації слід приділити молоді так як саме вона представляє собою активне громадянське суспільство і відтак являється основною рушійною силою нашої організації. З виступу Марії Павлусь - члена профкому Львівського медичного коледжу імені Андрея Крупинського

Виступ голови первинної профспілкової організації студентів ЛНМУ імені Данила Галицького Володира Бовгирі
На сьогоднішній день в основному молодь пасивно відноситься до громадської діяльності, мало бере участь в реалізації її планів. Крім того, існує низка інших проблем в діяльності сучасної профспілки, зокрема, недостатня проінформованість студентів щодо діяльності профспілки та небажання студентів брати активну участь у її роботі.

Реалізація молодіжної політики первинною профспілковою організацією Професійної спілки працівників охорони здоров’я України
Професійна робота лікаря не вичерпує весь його потенціал як людини та особистості. Переконаний, що це стосується багатьох людей, які присутні в цій залі. Я побачив, що працівники лікарні, які мають поважні професійні результати, як правило, відзначаються активною громадянською позицією, беруть участь в управлінні справами трудового колективу лікарні. У цьому аспекті, мені повезло з моїми наставниками, які не лише навчили мене як оперувати пацієнтів, але й прищепили небайдужість до справ цілого трудового колективу, окремих працівників, яким потрібна допомога. З виступу голови профспілкової організації 1-ої комунальної міської клінічної лікарні міста Львова імені Князя Лева Ігоря Кмиця.

Виступ голови Львівської міської організації Ольги Ходжиєвої
Декілька слів щодо наставництва. Мені дуже шкода, що в нашій галузі практично загублений інститут наставництва. Саме у допомозі молодому спеціалісту, а особливо на першому робочому місці, неоціненне високе значення має робота досвідчених спеціалістів, наших ветеранів. Тому ми повинні розробити усі умови для розвитку наставництва в кожному закладі охорони здоров’я. І справа кожного профспілкового комітету активно залучитись до впровадження інституту наставництва в закладі охорони здоров’я.

Відповідь МОЗ голові Молодіжної ради Профспілки працівників охорони здоровя Кубанському С,А.


Молодіжне будівництво


Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

23.06.17
ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Профспілки мають бути в авангарді боротьби за права людини праці
21.06.17
Угода про співпрацю
усі новини

Календар подій

Попередні June - 2017 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01020304
05060708091011
121314151617
18
19
20
21
222324
2627282930 

Фотодокументи