Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Коледж: вчора, сьогодні, завтра

Львівський державний медичний коледж ім. Андрея Крупинського один із найстаріших медичних навчальних закладів не тільки в Україні, а й Європі. 1 жовтня 2008 року йому виповнилося 235 років.
Історія створення цього закладу тісно пов’язана з діяльністю першого протомедика (головного лікаря) Галичини, доктора медицини Андрея Крупинського. Численні архівні документи свідчать, що доктор медицини Андрей Крупинський по праву вважається засновником медичної освіти і наукових основ охорони здоров’я на західноукраїнських теренах.

Тому згідно з постановою Кабінету Міністрів України та розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації і наказом по головному управлінню охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Львівському державному медичному коледжу присвоєно ім’я першого ректора Андрея Крупинського (наказ №887 від 26.07.01 р.).
Відповідно до наказу МОН України від 11.05.2007 року №1192-л Львівський державний медичний коледж ім. Андрея Крупинського визнано втретє акредитованим за статусом вищого закладу освіти ІІ рівня в цілому та з усіх спеціальностей.
На сьогоднішній день в коледжі навчається 1350 студентів та працює понад 200 викладачів. Навчання проводиться за денною і вечірньою формами.

Підготовка фахівців проводиться за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: „Сестринська справа”, „Лабораторна діагностика”, „Медико-профілактична справа”, „Стоматологія”, „Акушерська справа”, „Стоматологія ортопедична” (освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”) і „Сестринська справа”, „Лабораторна діагностика” (освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”).
З 1998 року коледж готує студентів з числа нечуючої молоді на спеціальності „Лабораторна діагностика”; з 2006 року почався набір студентів з числа незрячої молоді на спеціальність „Медична сестра з масажу”.
Навчальні заняття проводяться у формі лекцій, семінарських та практичних занять.Оцінювання студентів коледжу проводиться у відповідності до Положення про кредитно-модульно-рейтингову систему оцінки знань студентів за 100-бальною шкалою з наступним переведенням у національну оцінку.
У коледжі використовуються сучасні інноваційні форми навчання, які активізують розумову діяльність студентів, розвивають вміння самостійно опрацьовувати, аналізувати і узагальнювати матеріал, що сприяє формуванню власної думки, професійної компетентності та активної життєвої позиції.
З 2006/2007 н.р. започатковано проведення професійного медичного лекторію на різноманітні теми, на якому викладачі не тільки нашого коледжу, а й інших вищих медичних навчальних закладів міста та області мають змогу ознайомитися із сучасними досягненнями в галузі медицини та використовувати їх у навчальному процесі.
Важливим завданням сьогодення є виховання студентської молоді, зокрема майбутніх медичних спеціалістів, котрі спроможні забезпечити охорону здоров'я нації, що є важливою складовою соціально-економічного розвитку держави. А це вимагає удосконалення змісту, форм і методів, підготовки та виховання майбутніх медиків.
Головною стратегічною метою виховної роботи у Львівському державному медичному коледжі ім. Андрея Крупинського є виховання особистості, якій притаманні глибокі знання в галузі медико-теоретичних та клінічних і спеціальних дисциплін, різнобічна культура, християнські етичні засади, усвідомлення національно-державних і людських пріоритетів зі стійкими моральними та правовими засадами, конкурентноспроможного та ініціативного фахівця-медика, громадянина української держави  для  досягнення  відповідного рівня розвитку його інтегративних якостей, високого професіоналізму, моральної вихованості, громадянської, правової, трудової, господарсько-економічної, комунікативної, естетичної, екологічної культури, культури сім'янина.
Львівський державний медичний коледж ім. Андрея Крупинського підтримує тісні ділові зв’язки з Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького; співпрацює з Львівським Національним університетом ім. Івана Франка, Національним університетом „Львівська політехніка” та іншими вищими медичними навчальними закладами України. Підтримуються і міжнародні зв’язки. Неодноразово директор коледжу, професор, доктор медичних наук Марія Шегедин знайомилася з діяльністю медсестринських навчальних закладів в США, Канаді.
Коледж надає також поради та методичну допомогу з різних питань організації навчально-виховного процесу та навчально-методичної роботи вищим медичним навчальним закладам України.
Випускники коледжу працюють в лікувально-профілактичних установах Львова та області і завжди є наставниками для студентів під час проходження виробничої та переддипломної практик.
З 2005 року вперше в Україні в коледжі створено робочу групу під керівництвом директора коледжу М.Шегедин, яка проводить експеримент з впровадження нових медсестринських технологій в практичну охорону здоров’я області.
тже, колектив коледжу успішно здійснює підготовку висококваліфікованих медичних кадрів для практичної охорони здоров’я України, підтримує дух національного відродження, професійного вдосконалення, наближення системи та змісту медичної освіти до міжнародних стандартів.

 Заступник директора
з навчально-практичної роботи                 Світлана Данилівна Орібко

 

 

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

31.10.24
Черговий номер газети
25.10.24
При НСЗУ створять нове підприємство
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
2527282930 

Фотодокументи