Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 2 березень 2013 року

Дитячій клінічній лікарні - 20 років
Ми принципово намагалися зробити все, щоб лікарня була як можна менше подібною на лікарню і була комфортною для наших маленьких пацієнтів. Ми за ці роки пережили багато – епідемії групу, пандемію, 12 комплексних ревізій КРУ, тонни паперової документації та тисячі врятованих пацієнтів

Реформа в дії
Станція швидкої медичної допомоги м. Львова працює у тому ж режимі, що і працювала, тобто першочергово забезпечує екстреною медичною допомогою все населення м. Львова та його гостей. Приймає звернення про екстрену медичну допомогу хворим, які проживають на території Львівської області, куди може бути забезпечене прибуття бригади екстреної медичної допомоги у норматив 10 хв. та 20 хв. з моменту звертання.

Реальна необхідність
Завдяки узгодженій співпраці між головним управлінням охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, Львівським центром медицини катастроф та Львівською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України були визначені основні напрямки та юридичне забезпечення щодо процедури звільнення працівників із займаних посад відділень швидкої медичної допомоги ЛПЗ області, де вони працювали та прийняття їх на посади у КЗ ЛОР ЛОЦЕМД МК.

Стан охорони здоров'я Львівської області
здоров’я. Медичну допомогу населенню області надають 346 закладів охорони здоров’я та 1010 ФАПів. Збільшення кількості ЛПЗ впродовж останніх років відбувалось переважно за рахунок зростання чисельності лікарських амбулаторій (з 165 у 2005 р. до 199 у 2012 р., з них 188 – сільських) шляхом перепрофілювання дільничних лікарень та ФАПів.

Організація надання медичної допомоги населенню
Слід зазначити, що станом на 01.01.13 у Львівській області введено в експлуатацію І чергу корпоративної мережі конвенційного радіозв’язку для забезпечення єдиної системи екстреної медичної допомоги на території Львівської області. Розгорнута мережа цифрового радіозв’язку забезпечує контроль 25 бригад екстреної медичної допомоги системою GPS.

Основні завдання на 2013 рік
Основні завдання галузі охорони здоров’я області на 2013 рік будуть спрямовані на виконання завдань Президента України щодо реформування системи охорони здоров’я і, відповідно, підвищення якості і доступності медичної допомоги населенню:

Рішення колегії
У 2012 році в області виконувались заходи з реформування галузі охорони здоров’я, зокрема розвитку первинної медико-санітарної допомоги, регіоналізації перинатальної допомоги, створення єдиної служби екстреної медичної допомоги. Проводилась робота з підвищення якості та доступності медичної допомоги населенню області, поліпшення основних показників діяльності медичної галузі, а саме зниження малюкової смертності, інвалідності і смертності у працездатному віці, стабілізації епідситуації з захворюваності на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, ранньої діагностики та кваліфікованого лікування онкологічних хвороб, хвороб системи кровообігу та інших захворювань, що формують структуру смертності населення.

Калейдоскоп
Заслужена шана і визнання. Чорним по білому, білим по чорному

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

20.04.24
В І Т А Є М О з обранням!
15.04.24
ДО ПИТАННЯ УКРАЇНСТВА ПРОФСПІЛОК
усі новини

Календар подій

Попередні October - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
04050607080910
11121314151617
18
19
20
21
222324
25
26
27
28
293031

Фотодокументи