|
№ 1 січень 2019 року
100 років Соборності! "Разом з власної волі з 1919 року" - під таким гаслом 22 січня Україна відзначає 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Реабілітаційні путівки за рахунок держави. Відповідно до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12, передбачено отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортних послуг: комплексного лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань з максимальним використанням природних лікувальних ресурсів, фізіотерапевтичних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури та забезпечення належних культурно-побутових умов на базі санаторно-курортних закладів, розташованих на територіях курортів державного та місцевого значення або в лікувально-оздоровчих місцевостях, за пред'явленням путівки на санаторно-курортне лікування). Особистості У квітні цього року вас було призначено директором комунального закладу ЛОР "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" на 5-річний термін. Що було зроблено вами за більш, ніж півроку на посаді очільника лікарні?
-З моменту призначення ми розпочали роботу щодо продовження модернізації лікарні відповідно до плану, який складався під час подання документів на конкурсну комісію. Період з квітня до грудня не є великим, але я вважаю, що ми встигли зробити багато. Перш за все встановлено новий санітарний ліфт для потреб хворих та персоналу лікарні. Далі придбали бактеріологічний аналізатор – апарат, який на сьогодні є єдиним у Львівській області. Це унікальний пристрій, який дає можливість у надзвичайно короткий період встановити збудник інфекційної хвовроби, а найголовніше – визначити чутливість до антибактеріальних препаратів. Це дає можливість практично у першу добу перебування хворого в стаціонарі розпочати ефективне лікування інфекційної хвороби. Крім цього, ми придбали кілька гематологічних аналізаторів. Ці апарати мають автоматичний режим роботи і за лічені хвилини дають можливість визначити загальний аналіз крові. Ще лікарня встановила повністю автоматичний біохімічний аналізатор крові, який впродовж 15-20 хвилин може дати понад 30 різних біохімічних показників, що зменшує період діагностики і дає можливість в цифровому режимі визначити основні біохмічні константи організму.
На завершення Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини вперше став переможцем україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні».
За підтримки проекту у наступні кроки планують: відкриття та оснащення симуляційного центру, впровадження інноваційних технологій, у тому числі системи е-навчання, організацію тренінгів для викладачів, посилення академічної доброчесності, розбудову дослідницьких спроможностей Інституту.
«Цей проект відкриває нові можливості для розвитку медичної освіти та впровадження найкращих практик у навчанні завдяки міжнародній співпраці», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.
Офіціоз Щодо змін у законодавстві, які стосуються оптимального обсягу практики первинної медичної допомоги
|
|
|
|