Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

№ 1 січень 2019 року

100 років Соборності!
"Разом з власної волі з 1919 року" - під таким гаслом 22 січня Україна відзначає 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Реабілітаційні путівки за рахунок держави.
Відповідно до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12, передбачено отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортних послуг: комплексного лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань з максимальним використанням природних лікувальних ресурсів, фізіотерапевтичних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури та забезпечення належних культурно-побутових умов на базі санаторно-курортних закладів, розташованих на територіях курортів державного та місцевого значення або в лікувально-оздоровчих місцевостях, за пред'явленням путівки на санаторно-курортне лікування).

Особистості
У квітні цього року вас було призначено директором комунального закладу ЛОР "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" на 5-річний термін. Що було зроблено вами за більш, ніж півроку на посаді очільника лікарні? -З моменту призначення ми розпочали роботу щодо продовження модернізації лікарні відповідно до плану, який складався під час подання документів на конкурсну комісію. Період з квітня до грудня не є великим, але я вважаю, що ми встигли зробити багато. Перш за все встановлено новий санітарний ліфт для потреб хворих та персоналу лікарні. Далі придбали бактеріологічний аналізатор – апарат, який на сьогодні є єдиним у Львівській області. Це унікальний пристрій, який дає можливість у надзвичайно короткий період встановити збудник інфекційної хвовроби, а найголовніше – визначити чутливість до антибактеріальних препаратів. Це дає можливість практично у першу добу перебування хворого в стаціонарі розпочати ефективне лікування інфекційної хвороби. Крім цього, ми придбали кілька гематологічних аналізаторів. Ці апарати мають автоматичний режим роботи і за лічені хвилини дають можливість визначити загальний аналіз крові. Ще лікарня встановила повністю автоматичний біохімічний аналізатор крові, який впродовж 15-20 хвилин може дати понад 30 різних біохімічних показників, що зменшує період діагностики і дає можливість в цифровому режимі визначити основні біохмічні константи організму.

На завершення
Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини вперше став переможцем україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні». За підтримки проекту у наступні кроки планують: відкриття та оснащення симуляційного центру, впровадження інноваційних технологій, у тому числі системи е-навчання, організацію тренінгів для викладачів, посилення академічної доброчесності, розбудову дослідницьких спроможностей Інституту. «Цей проект відкриває нові можливості для розвитку медичної освіти та впровадження найкращих практик у навчанні завдяки міжнародній співпраці», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Офіціоз
Щодо змін у законодавстві, які стосуються оптимального обсягу практики первинної медичної допомоги

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

31.10.24
Черговий номер газети
25.10.24
При НСЗУ створять нове підприємство
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Фотодокументи