Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЩОДО ПРОТИДІЇ ЕПІДЕМІЇ COVID-19

 

1.     Рішенням органу місцевого самоврядування затвердити план дій в умовах епідемії COVID-19.

2.     Створити оперативний штаб для вирішення питань подолання наслідків епідемії.

3.     Відпрацювати маршрут пацієнта у випадку інфікування: самоізоляція / первинна медична допомога / екстрена медична допомога - спеціалізована медична допомога. Довести маршрут до відома керівництва всіх медичних установ та їх працівників. Детальніше: https://u.to/fC3RFw
Забезпечити постійну комунікацію між медичними закладами.

4.     Забезпечити готовність медичних закладів, які працюватимуть з особами, інфікованими COVID-19 (наявніть апаратів ШВЛ та ізольованих приміщень), забезпечити виконання санітарних вимог для недопущення інфікування вірусом медичного персоналу та інших пацієнтів.

5.     Через місцеві канали комунікації довести до відома населення інформацію стосовно симптомів COVID-19; контактних номерів телефонів: цілодобової гарячої лінії вашої області з питань коронавірусної інфекції; алгоритму дій пацієнта у разі виявлення симптомів ГРВІ.

6.     Провести навчання для керівників медичних закладів, їх структурних підрозділів та персоналу щодо алгоритмів дій, передбачених чинними нормативними актами, у разі виявлення випадку інфікування COVID-19, а також подальшого маршруту пацієнта.

7.     Всі інші медичні заклади перевести на особливий режим роботи, що включає: забезпечення засобами індивідуального захисту, скасування операцій та інших заходів планового характеру, обмеження доступу населення до медичного закладу окрім невідкладних випадків, зменшення присутності осіб, які знаходяться у групі ризику (особи старші 60 років, особи, які страждають захворюваннями дихальної системи та діабетом).

8.     Оцінити потужності і можливості медичних установ вашого регіону: провести інвентаризацію реанімаційного і дихального обладнання, його рівень, наявність та кількість кисневих масок, кисневих концентраторів та ін.

9.     Скласти план реагування системи охорони здоров`я у випадку збільшення кількості інфікованих по кожному закладу охорони здоров’я у разі інфікування 10/50/100/250 осіб вірусом SARS-CoV-2, що включає: план перепрофілювання закладів, створення окремого інфекційних стаціонару для надання допомоги при коронавірусній хворобі COVID-19, розгортання інфекційних ліжок та роботи медперсоналу. Додатково визначити потужності всіх медичних закладів регіону та можливості перепрофілювання відділень для забезпечення безперервності надання інших видів медичної допомоги населенню.

10.                       Вирішити питання резерву медпрацівників, наприклад залучення до роботи медсестер шкіл, дитсадків та ін. у разі спалаху COVID-19.

 

 

Актуально

Реформи охорони здоров’я України....

Приймальня

Новини

21.10.21
Дії профспілок після акції протесту
19.10.21
Перемовини представників від Всеукраїнської акції протесту в парламенті
усі новини

Календар подій

Попередні October - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
04050607080910
11121314151617
18
19
20
21
2324
25262728293031

Фотодокументи